PAPRASTI ŽMONĖS: KAROLIS

  Peržiūros 27,833

1k

Prieš metus

Prisidėk prie mūsų kūrybos: patreon.com/1K
“Paprasti žmonės” - trumpų dokumentinių filmų ciklas apie mus visus. Veiki kažką įdomaus? Susisiek su mumis ir mes papasakosime apie tave mūsų LTpost kanale!

Komentarai
1k
1k Prieš metus
Ačiū tiems, kurie apsieina be komentarų “kaip gaila vaiko” ir panašiai :)
DarVienasAs
DarVienasAs Prieš metus
Kazkada studijuodamas turejau pokalbi su rasytoja V. Juknaite, kalbejom apie knyga "Tariamas is tamsos". Pasakiau kad as apsukciau visa reikala pasakydamas kad ne tokie vaikai gyvena "tariami is tamsos", bet mes, tie "normalieji" su savo komentarais "kaip gaila vaiko; vargselis,, oj invalidas" ir t.t. Tokie vaikai atspindi tikraji zmogiskuma - buti geru kitam asmeniui, myleti artima, dziaugtis mazais dalykais. Tai ir cia manau panasiai, ne vaiko reik gailet komentaruose, o visuomenes kuri nenori matyt to kas matosi, kuri pergyvena del like'u skaiciaus soc tinkluose, materialiu statusu ir t.t. ir pamirsta tas tikrasias vertybes. Cheers kolegos!
LEGATAS
LEGATAS Prieš metus
tai kad vaiko negaila vaikas manau ir pats nesigaili nes jis nezino nieko kito... bet ko tikrai gaila tai do poziurio y kitokius. specialius zmones
eee
eee Prieš metus
Prašom
Game Play
Game Play Prieš metus
Toki kontenta kurdamas Olegas parodo koks istikruju yra zmogus. Labai grazu, privercia susimastyti. Pagarba!
Germa Girgziene
Germa Girgziene Prieš metus
Labai informatyvus ,jautrus ir stiprus video ! 👍👏👏👏👏
Paulius Jančauskas
Paulius Jančauskas Prieš metus
Jie yra geresnė žmonių versija, kolkas mes to nesuprantame.. :)
omega
omega Prieš metus
Kaip galima vaikų
Domas Vaitmonas
Domas Vaitmonas Prieš metus
Buvau nustojęs prenumeruot jūsų kanalą. Po šito video instant resubscribe.
Ceburekas
Ceburekas Prieš metus
Kaip idomiai :) Ačiū už dokumentiką
Audrius Kaciucevicius
Audrius Kaciucevicius Prieš metus
crazy God :(
Žaneta Maziliauskienė
Žaneta Maziliauskienė Prieš metus
Ačiū!
bαckup
bαckup Prieš metus
ačiū už tokį turinį. čia yra labai svarbūs dalykai. svarbu nelaikyti tokių temų ir tokių žmonių kažkur šešėlyje, lyg kokią gėdą. ačiū, kad kalbate apie tai.
Rūta Miškinytė
Rūta Miškinytė Prieš metus
Pries savaite dar galvojau, kaip butu fun, jei būtų laida kur kalbintu tiesiog zmones, nes ble man asmeniskai maziausiai rupi, kas ten, su kuo is 'zvaigzdeliu' skiriasi ar tuokiasi. Saunuoliai:)
Lina Gulbinė
Lina Gulbinė Prieš metus
Tema labai aktuali, bet visgi, manau, kad vaikai su intelekto sutrikimais turėtu mokytis kartu su savo bendraamžiais. Dabar taip ir gaunas, kad pas mus vis dar "atsisuka pasižiūrėti"
Karolis Slavinskas
Karolis Slavinskas Prieš metus
Šiek tiek net keista kaip ta moteris interpretuoja “juos” , tarsi kažka kita ne kaip žmones , nes maždaug ji ten sako “jie” neverkia. Na bet pats video buvo išties geras!
Gerda Dirsytė
Gerda Dirsytė Prieš metus
Super!❤️
Ieva Kurash
Ieva Kurash Prieš metus
Nuostabus video! Šaunuoliai! Mūsų nuostabi dukrytė turi Dauno sindromą ir ne, tai ne problema, tai gyvenimas 😊 tikiu, kad tokie ir kitokie panašus video švies žmones ir padės suprasti daug dalykų. Ačiū 🌷
Agnius Narkevičius
Agnius Narkevičius Prieš metus
Maladec
Mahl40
Mahl40 Prieš metus
Šaunuoliai, labai geras video.
Gaming HD
Gaming HD Prieš metus
koki dar paprasti.. cia ypatingi :)
Laurynas
Laurynas Prieš metus
Geras video, atrodo lyg televiziją žoūrėčiau :)
Matas Karunas
Matas Karunas Prieš metus
Puikus video
Arnas Rutkauskas
Arnas Rutkauskas Prieš metus
Televizijos esu atsisakęs nuo 2018 metų vasaros. Nebegaliu leisti sau plauti smegenų. Ačiū Dievui, tai suprasti užteko sąmoningumo. Ačiū, kad akivaizdžiai esate daug aukščiau, nei komercinė medija. Pagarba :)
joris lisinskis
joris lisinskis Prieš metus
Karõlis
Grazvydas
Grazvydas Prieš metus
Jau pasiilgom
Grazvydas
Grazvydas Prieš metus
Nu kada zinios
Regina Mačiulytė
Regina Mačiulytė Prieš metus
Šauni laidai :) Pati turiu pažįstamų sergančių Dauno sindromu. Vienas jų yra mano dėdė, kuris pats nuvažiuoja iš namų į dienos centrą ir dažnai susitikdavo autobuse. Matydavau kaip žmonės, ypač babytės, kreivai į mane žiūrėdavo, kad kalbuosi su juo. Žinoma, man būdavo nelengva sugalvoti, apie ką kalbėtis, tačiau kiekvieną kartą džiaugdavaus jį pamačius, nes žinojau, kad jis yra mano giminaitis, kad galiu turėti gyvenime ir tokių patirčių, kurios gali bet kada praversti.
Andželika Sak
Andželika Sak Prieš metus
Vau! Kaip aš didžiuojuosi tokiomis mamytėmis ❤️ Nuostabūs ypatingi žmogučiai ❤️❤️❤️
Deimantė Saveikytė
Deimantė Saveikytė Prieš metus
Žiauriai geras video. Ačiū, kad kuriate prasmingus darbus. Taip pat, laabai nustebino faktas apie šių žmonių gyvenimo trukmės pokyčius. Tai dar vienas įrodymas, kiek daug gali žmonių sąmoningumas! Džiugu stebėti jūsų tobulėjimą ir idėjų įvairovę. Sėkmės toliau kuriant!
Deivis
Deivis Prieš metus
Gal pasidalintumėte track ID ties 5:59 ? AČIŪ! btw - puikus video
Tomas Cerniauskas
Tomas Cerniauskas Prieš metus
Zodis 'Daunas' igyjo kita prasme... grazus, paprastas, tyras zmogus
valiusxx3
valiusxx3 Prieš metus
Labai stiprus ir reikalingas turinys. Ačiu 1k uz teisinga krypti :)
Raimundas Pavilonis
Raimundas Pavilonis Prieš metus
"Paprasti žmonės" - tikiuosi tai tavo pašaukimas. Nežinau, kas nutiko šiame kanale, bet visas turinys stipriai pasikeitė į labai gerąją pusę mano nuomone. Lauksim daugiau.
Raminta Olševskienė
Raminta Olševskienė Prieš metus
žiauriai gera rubrika, lauksiu kitų video :)
Evelina Šeškauskytė
Evelina Šeškauskytė Prieš metus
Šiaip žiauriai jėga, pagaliau videkas apie žmones, kurių vis dar baidosi ir pointina pirštas mūsų visuomenė. Gal pagaliau kam nors ateis suvokimas, kad jie tiesiog žmonės, ne jokie pabaisos ar vargšų tėvų vargas. Čia gi Saulės vaikai!
Rasa Zapustienė
Rasa Zapustienė Prieš metus
Auginu vaiką su mišriu raidos sutrikimu, tai reiškia, kad mūsų sistema dar nežino, kaip jį traktuokti pagal žinomas diagnozes. Aš jį laikau naujos kartos žmogumi ir visiems mokytojams sakau, jis yra naujas žmogus ir nebepriima to kas jums yra svarbu, jis jau dabar žino, kad jam to nebereiks, bet tiesiog gimė per anksti, mūsų švietimo sistema dar nėra paruošta naujos kartos vaikams, tad mes turime taikytis prie tos santvarkos, o tai yra asmens laužymas. Aš stengiuosi, kad mano vaikas socializuotūsi, mokytojams aiškinu, jog jis yra toks ir kitoks nebus, tad mes turime prie jo prisitaikyti, tai labai sunku, nes mūsų mokytojai išugdyti tarybinėje santvarkoje ir nepriima kitokių. Žinau, kad po kokių 10 metų, tai nebebus problema, tik gaila man savo vaiko, kai jau jis dabar yra kitoks, o švietimo sistema nenumano, kaip su juo dirbti. Visi esame žmonės, ar su dauno, ar su dar kokiais sindromais, bet mes esame ŽMONĖS, tad ir išlikime tokie 🤗
Justina B.
Justina B. Prieš metus
Jūs visiškai teisi! Mano sūnus autistas, ir kai kurie dalykai jam bus sunkūs visą gyvenimą, bet jis turi tokių gebėjimų, kokių retas kas turi... Jau nekalbu apie dar nuostabesnius atvejus, pvz pati pažįstu tokių vaikų autistų kuriems 10 metų dar nėra, o kalba keliomis kalbomis ar daugina penkiaženklius mintinai. Išmoko patys. Todėl vadinti juos neįgaliais nesiverčia liežuvis. Kitokiais - taip, netipiniais - taip, ar kaip Jūs sakote - naujos kartos žmonėmis - tikrai taip. Sunkiausia yra tose srityse, kurios susijusios su valstybinėmis įstaigomis, nes labai atsiliekame nuo pasaulio - dėl visko reikia kovoti, visko išsireikalauti ir tai bedarant dar numinti šimtus kilometrų biurokratiniais koridoriais. Būtent tuose koridoriuose man pačiai teko išgirsti tokias pačias frazes kaip video paminėta - kam to reikia, neverta, jis juk nieko neišmoks, ir baisiausia - o nenorite į kokius globos namus atiduoti (šitą pasakė daktaras). Taigi ten tuose koridoriuose jie dar ne žmonės, na bent jau nepilnaverčiai ir tokie paprasti dalykai, kaip rasti mokyklą, kuri priimtų tokį vaiką, yra didelis iššūkis. Todėl tokie video, garsus šnekėjimas apie tai labai padeda. Visuomenė jau gana tolerantiška, dabar turime kartu keisti sistemas, kad ir pagal jas būtume visi žmonės :) Ačiū dar kartą už video ir už puikius komentarus.
Manti
Manti Prieš metus
labai faina
Artūras Vyšniauskas
Artūras Vyšniauskas Prieš metus
Ačiū.
Otilija Kučinskienė
Otilija Kučinskienė Prieš metus
Labai pozityvus ir gražus video. Ačiū. ❤️
Vardas Pavarde
Vardas Pavarde Prieš metus
Nuostabus video, toks nuoširdus, šiltas, kad net ašara ištryško. NUOSTABU! 😍
eee
eee Prieš metus
Turejau du neigalius klasiokus 5-8 klasese. Tai man labai sirdi glostydavo tai, kad visa mokykla buvo graziai isaukleta, ir niekas is ju, ir kitu neigaliu mokiniu, nesityciodavo. Nu aisku budavo kelios sliuchos, kurios pazvengdavo is guminiu pacano batu ar pan. Bet tai budavo labai retai. Ir as vis susimastydavau, kad nesam kazkokie liurbiai, kuriuos reikia aukleti, ir mokyti, kad va yra tokiu zmoniu, kurie yra kitokie. Nes mes ir taip supratom, kad negrazu juoktis is kitokiu vaiku/klasioku. Todel manau, kad ir didesniu, nei mokyklos, mastu, situacija yra gera, ir jie nera engiami. Aisku, yra kur tobuleti, ypac ju ugdyme, nes manau, kad integracija nebera didele problema. Yra pavyzdziui powerlifteris ir aktorius, kurie abu turi Dauno sindroma. Bet galbut ju integracija ir ju vadavimasis is galvoje esanciu spastu priklauso nuo aplinkos (finansai, palaikymas, mokymosi salygos, specialistai ir ju kompetencija ir taip toliau). Aisku nezinau, kiek organiskas ir naturalus buvo reportazas ir kiek jis turejo kitokios paskirties. Juk visuomenei jautrios temos, kurios issaukia mums liudnas emocijas, susilaukia daugiau demesio. Tai tiesiog norisi ir vertinti per kita prizme. Bet kokiu atveju, labai patiko, isspaude sypsena. Aciu.
Minde mindaugenas
Minde mindaugenas Prieš metus
Šis kanalas geriausias, parodo pasauli kitu kampu. Dėkui už tai.
G Rock
G Rock Prieš metus
Kaip matau Olegas su Viktoru were having a good time (ties 7:13 - 7:15) :D
Loveumore
Loveumore Prieš metus
Tikiuosi šis trumpų dokumentinių filmų ciklas greitai nesibaigs :) Labai kokybiškas, aktualus ir įdomus turinys, ačiū, šaunuoliai!
Benas Aukštikalnis
Benas Aukštikalnis Prieš metus
Puikus video/dokumentika. Labai gražiai sukurta.
Laurita Plaktukaite
Laurita Plaktukaite Prieš metus
Šaunus darbas! Jau vien šita rubrika - "Paprasti žmonės" tokia unikali ir tokia ypatinga. Daugelis laidų apie kitokius žmonės inicijuoja žiūrovui gailestį. O ši parodo kokie jie ypatingi ir savotiškai nuostabūs, kad jie labai svarbi visuomenės dalis. Tema aktuali, pokalbio dalyviai ir interviu klausimai parengti tiesiog puikiai. 10/10. Taip ir toliau! 🌺
Laurita Plaktukaite
Laurita Plaktukaite Prieš metus
@Monika - Ačiū 🌺
Monika -
Monika - Prieš metus
@Laurita Plaktukaite Kaip jau minėjau, deja, sunku rasti. :) ltpost.info/down/f56nhaSqrYG406M/vaizdo-ra-as.html
Laurita Plaktukaite
Laurita Plaktukaite Prieš metus
@Monika - Neradau tokiu rubrikų Laisvės TV.
Monika -
Monika - Prieš metus
Ištikrųjų, Laivės tv turi panašią rubriką, pasižiūrėkit, irgi labai super! Tik gaila, kad tai yra nepopuliaru plačiajai visuomei ir labai retai keliami tokie video.. :)
Konstantin Zylkov
Konstantin Zylkov Prieš metus
Stipru
Vakarė Stanaitytė
Vakarė Stanaitytė Prieš metus
Šitas video gražiausias ir prasmingiausias mano matytas projektas! Ačiū!💖
Lietuvos negalios organizacijų forumas
Lietuvos negalios organizacijų forumas Prieš metus
Sveiki ačiū už video ir temos viešinimą! Tačiau žmonės turintys Dauno sindromą tikrai galėtų mokytis kartu su visais taip greičiau išmoktume nebijoti negalios. Mūsų bičiulis Rapolas jau baigė pirmą klasę bendroje mokykloje ir tuo labai didžiuojasi: ltpost.info/down/rHGyY5qdlq6114U/vaizdo-ra-as.html
Indrė Širvinskaitė
Indrė Širvinskaitė Prieš metus
Gera tema,tik norėjosi išgirst iš paties Karolio daugiau, gal parodytų kokį metalą klauso žmogus :)
Ieva Slavinskaitė
Ieva Slavinskaitė Prieš metus
Pagarba, šauniai padirbėjote !
Kristijonas Zizas
Kristijonas Zizas Prieš metus
Labai rekomenduoju pažiūrėti prancūzų filmą „Café de Flore“, filmas ne tik labai geras, jame puikiai parodomas, dauno sindromą, turinčių žmonių įgalumas, tame filme jie puikiai vaidina.
Rasa Rezgeviciene
Rasa Rezgeviciene Prieš metus
Pritariu, labai stiprus filmas.
Andrius Kasiliauskas
Andrius Kasiliauskas Prieš metus
Aciu uz si video... Nuostabus darbas... ACIU!!!
Ingrida Dragūnaitė
Ingrida Dragūnaitė Prieš metus
O kaip skirti jusu kanalui 2% nuo pajamu, ar jus taip neimat?
1k
1k Prieš metus
Ingrida Dragūnaitė Ne, sis kanalas musu uzklasine veikla, 2% galite skirti rimtesniam reikalui :)
Mindaugas
Mindaugas Prieš metus
Šie vaikai turėtų eiti į bendrojo lavinimo mokyklas, o specialieji pedagogai turėtų jiems padėti adaptuotis.
1k
1k Prieš metus
Mindaugas Yra tokių mokyklų, aš pats (Dominykas) lankiau integruotą pradinę (dabar Versmės gimnazija), kur neįgalieji mokosi kartu su kitais vaikais vienoje klasėje. Ir tas tikrai padeda - neįgalūs vaikai tokiose mokyklose geriau adaptuojasi, o kiti vaikai greitai supranta, kad pasaulyje būna visokių, neįpranta sureikšminti skirtumų, geriau vystosi socialiai. Bet trūksta pedagogų, asistentų, kurie su neįgaliais vaikais dirbtų, nes jiems reikia atskiros priežiūros, trūksta know-how ir dar daug dalykų, kad tokių mokyklų būtų daugiau. Bet jų yra, tik visos nevalstybinės :)
Vilius Dadašovas
Vilius Dadašovas Prieš metus
Nuostabi dokumentika!
Ieva
Ieva Prieš metus
Labai gerai padarytas video (montažas, audio, kokybė)! Ir įdomi tema. Juk tarp mūsų yra įvairių žmonių :) O iš kalbintų moterų sklinda tokia stipri meilė ir rūpestis.
Lil Croo
Lil Croo Prieš metus
Taip, labai šiltas pasakojimas
Vilma Virbalaite
Vilma Virbalaite Prieš metus
stiprus video apie tikrus ŽMONES
HarumashimaLT
HarumashimaLT Prieš metus
Blemba, neįtema, bet negaliu nepaminėt. Žiauriai sunku sutelkt dėmesį į laidos contentą, kai Carbon Based Lifeforms ir Stellardrone fone groja, lydausi :D Beje būtų žiauriai smagu jei Olegas pabandytų prisikviesti ir pakalbinti tą patį Stellardrone savo laidoje, turbūt vienas labiausiai underratintų atlikėjų Lietuvoje.
Dovile ...
Dovile ... Prieš metus
Amazing video! Labai džiaugiuosi, kad adresuojat protines negalias lietuviškoj platformoj. Tikiuosi bus tokių klipų ir daugiau. :)
Chris Seeker
Chris Seeker Prieš metus
Nežiūrėjau 1K gal pusmetį, kai įsijungiau video pradžioj kikenau - oi, jau čia kažką susuko, net ir vyresnio amžiaus moterų įkišo, taip gerai vaidina. Pamačiau Karolį ir net sustojau, baugu pasidarė kaip stipriai įsitikinimai gali suklaidint kol nežinai konteksto. Stipru, iki ašarų.
PonasBatonas
PonasBatonas Prieš metus
Nice video taip ir toliau
PAPRASTI ŽMONĖS: VITALIJUS
08:49
1k
Peržiūros 20tūkst.
Открыли гараж, а там НОВЫЙ ПРОЕКТ
32:09
Мастерская Синдиката
Peržiūros 1,9mln
VYDAS A3 TURBO - KARANTINAS
2:42
Vidas Bareikis
Peržiūros 162tūkst.
LIETUVOS BALSIS
11:45
Mantas Bartuševičius
Peržiūros 450tūkst.
"Pasimatymai": Kas erzina O. Šurajevą?
48:00
Žinių radijas
Peržiūros 54tūkst.
AR STATISTIKA MELUOJA?
08:50
1k
Peržiūros 53tūkst.
Бал монстров (с субтитрами)
1:51:41
Canada: weed, immigration and The Sights.Big Episode.
56:35
Антон Птушкин
Peržiūros 13mln
Открыли гараж, а там НОВЫЙ ПРОЕКТ
32:09
Мастерская Синдиката
Peržiūros 1,9mln
VYDAS A3 TURBO - KARANTINAS
2:42
Vidas Bareikis
Peržiūros 162tūkst.
Trump is "Dejected" & "Fuming" Over Election Results
12:04
Jimmy Kimmel Live
Peržiūros 4,7mln
Dave Chappelle Stand-Up Monologue - SNL
16:36
Saturday Night Live
Peržiūros 12mln
Every Twitch Stream Ever
5:39
Smosh
Peržiūros 486tūkst.
Joe Rogan Experience #1555 - Alex Jones & Tim Dillon
3:11:09